kinkiety retro

Dom a’la lata dwudzieste? Kinkiety retro Ci pomogą

Od zawsze lubiłem lata dwudzieste. Ten klimat, muzykę. Charakter tamtych lat ma coś w sobie, że wielu młodych ludzi ubiera się, jak amanci filmowi z tamtego okresu. Ludzie słuchają i doceniają tamtą muzykę. Wielu nawet decyduje się urządzić mieszkanie, na wzór tych, które widuje się w filmach. 

Kinkiety retro pomogą urządzić Ci wnętrze

Trzeba pamiętać, że urządzanie mieszkania to dobór nawet najmniejszego elementu. Zakup niewłaściwej lampy czy żarówki może zburzyć dobrze przemyślany projekt. Tak naprawdę podstawą jest światło i emitujące je oprawy.

Jeśli chcecie zaprojektować własny dom  w stylu lat dwudziestych, dobrym pomysłem będzie kupno właściwych żyrandoli i kinkietów. Te ostatnie dostępne są w sklepach w odpowiednich wzorach.

Kinkiety retro tak naprawdę już od kilku lat cieszą się dużym powodzeniem. Stosuje się je w prywatnych mieszkaniach, jak i w hotelach czy teatrach. Wprowadzają one w odpowiedni nastrój i pozwalają poczuć się jak bohaterzy starego kina.

Nie zapominajcie także o doborze odpowiednich źródeł światła. Zakup kinkietów w stylu retro może okazać się niewystarczający. Konieczne będą stosowne żarówki, chodzi o światło, jakie będą one produkować.

Strumień powinien być lekko stłumiony, żeby ocieplić pomieszczenie. Ja, wspominając stare filmy mam właśnie przed oczyma zaciemniony pokój pełny tego rodzaju lamp i mężczyzny w garniturze za biurkiem, który strofuje pracownika.

Autor

Redaktor

Pracownik branży oświetleniowej, fan ekologii i troski o środowisko. Od jakiegoś czasu wdrażam się w tajniki systemów oświetleniowych i dzięki zdobytej wiedzy chciałbym pomóc ludziom w doborze odpowiednich lamp.