lampa kanlux ardisa

Lampa najlepiej w komplecie

Lampa Kanlux Ardisa DB od Kanlux to nowoczesna linia opraw oświetleniowych, która z uwagi na przemyślane, klasyczne wzornictwo dopasuje się praktycznie do każdej aranżacji. Marka Kandelux znana jest z tego, że nie ogranicza się do jednego kanału inspiracji, a każda z oferowanych kolekcji reprezentuje każdorazowo inny charakter stylizacyjny, aby wychodzić naprzeciw klientom, którzy przecież posiadają różne gusta. Wśród modeli lamp, Ardisa wyróżnia się chłodem i prostotą inspirowanym strukturą industrialną- barwiony, metalowy stelaż- wysięgnik, w miejscach, które służą do dowolnego manipulowania katem ustawienia, został przepleciony srebrnymi wstawkami. Umieszczone po zewnętrznej stronie linki, nie tylko stanowią atrakcyjne wyposażenie lampy, ale także podtrzymują stelaż w wybranej przez użytkownika pozycji.

Mobilność i uniwersalność

Idąc w zgodzie z myślą lansowaną przez współczesny model wzornictwa użytkowego, wszystkie wyroby użyteczne, powinny poza oryginalnym designem, który przyciągnie uwagę i sam w sobie ozdobi przestrzeń, w której się znajduje, należy zwrócić uwagę na wysoki stopień funkcjonalności takiego przedmiotu. Obecnie uwielbiamy prostotę, jednak tylko w odniesieniu do wyglądu. Wysokie standardy użyteczności, co za tym idzie multifunkcjonalność jednego urządzenia to podstawa na rynku. Im więcej funkcji posiada obiekt, tym lepiej. Tak jak również w przypadku lampy Ardisa. Prosta forma łamanego stelaża pozwala na stworzenie pięknej, wielomodułowej oprawy oświetleniowej (funkcja, jaka jest rozświetlenie mroku nadal pozostaje niezmienna, chociaż kompatybilność lampy z akcesoriami o charakterze energooszczędnym połączonymi ze ściemniaczem pozwalają na dowolne manipulowanie efektem świetlnym oprawy, w zależności od potrzeb.

Stelaż, a także sama głowica oprawy pozostają w ciągłym ruchu. Możliwe jest manipulowanie kątem padania światła w płaszczyznach zaprezentowanych na grafice poniżej.

Siostrzane oprawy Kanlux Ardisa- podłogowa i biurkowa, posiadają okrągłe klosze o średnicy135mm. Oprawy dostosowane są do zasilania 220-240V . Wtyczka doprowadzająca posiada długość 160cm, co umożliwia swobodniejsze podpięcie do źródła zasilania. Lampa kompatybilna jest z klasycznymi żarówkami, jak i źródłami LED- char. Trzonka E27. Lampy zostały przeznaczone do do wykorzystania wewnętrznego, klasa bezpieczeństwa określana przez producenta wskazuje na poziom II. Z uwagi na niski stopień szczelności oprawy (IP20) przed wilgocią czy drobinami, sugerowane jest oczyszczanie lampy na sucho lub wilgotną ściereczką, pod warunkiem, że pozostanie ona niepodpięta do źródła zasilania.

Autor

Redaktor

Pracownik branży oświetleniowej, fan ekologii i troski o środowisko. Od jakiegoś czasu wdrażam się w tajniki systemów oświetleniowych i dzięki zdobytej wiedzy chciałbym pomóc ludziom w doborze odpowiednich lamp.