lampy loft

Lampy industrialne Spotlight

Marka Spotlight pomimo wielu lat funkcjonowania na rynku oświetleniowym stale rozwija swój asortyment. W odpowiedzi na dominujące tendencje aranżacyjne na rynku projektowym, marka Italux stworzyła serię lamp typu LOFT.

Jak sama nazwa wskazuje lampy te stanowią ścisłe odzwierciedlenie lamp industrialnych, wykorzystywanych w przemysłowych obiektach, które zostały wystylizowane i przeniesione na grunt modernistycznych projektów wzorniczych. Nierzadko, inspirację stanowią same klosze lub uchwyty, a także stelaże klasycznych lamp przemysłowych.

Linia Spotlight Wood to stylizowana seria opraw łączących w sobie cechy stylu industrialnego i skandynawskiego. Warto zaznaczyć, że linia posiada komplety opraw oświetleniowych, zarówno lamy stojące jak i biurkowe. LOFT WOOD to lampy oparte na drewnianym trójnożnym stelażu. Źródło światła przesłonięte jest nowoczesnym kloszem wykonanym z giętego plastiku lub materiałowego abażuru. W zależności od preferencji, klosz może być modelowany w formy geometryczne lub gładki.

Więcej produktów marki Spotlight znajdziesz w sklepie internetowym otolampy

Lampy przystosowane są pod klasyczne źródła światła- żarówki w trzonie e27, jak i oświetlenie ledowe.

W przypadku lamp biurkowych marka Spotlight zaprojektowała drewnianą serię, pozornie prostych lamp opartych na klocku w kształcie sześciokąta lub walca. W górnej części znajduje się miejsce do wkręcenia żarówki i… to wszystko. W tym wypadku aby lampa stanowiła nie tylko funkcjonalny element wystroju, ale także designerski detal, warto wybrać dekoracyjne źródło światła.

Autor

Redaktor

Pracownik branży oświetleniowej, fan ekologii i troski o środowisko. Od jakiegoś czasu wdrażam się w tajniki systemów oświetleniowych i dzięki zdobytej wiedzy chciałbym pomóc ludziom w doborze odpowiednich lamp.