britop, u-rail

Wiesz, jak zrobić wrażenie na kobiecie?

Jak spojrzysz za okno, to dostrzeżesz pierwsze kwitnące kwiaty. Nieco wyżej uda Ci się zobaczyć błękit wiosennego nieba. Sporadycznie przewijające się chmury są ciekawszym widokiem niż poszarzały nieboskłon. Ładny widok, prawda? Jeszcze dwa-trzy tygodnie temu nie myślałeś nawet, że wiosna jest tak blisko. Pora na zaloty, wiosenne, a za niedługo i letnie miłostki. Randki i zapraszanie wybranki w pielesze własnego domu.

Żeby zrobić wrażenie na ukochanej, powinieneś zadbać o wygląd własnego mieszkania. Tak, to, co leży w kącie, pod kanapą i w przedpokoju, między kuchnią a łazienką należy sprzątnąć. Nie chcesz, żeby Daria, Kasia czy inna Jola potknęła się o kartonowe pudełko po pizzy.

Kiedy już posprzątasz mieszkanie, umyjesz się (tak, musisz) wyłączysz konsolę (przykro mi) powinieneś zastanowić się, w jaki sposób wywrzeć dobre pierwsze wrażenie. Możesz zainwestować w kwiaty, ale jeśli nie będziesz ich podlewać, będą ładnie wyglądały za pierwszym razem. Możesz też użyć do udekorowania swojego domu lamp, żarówek, czyli ogólnie rzecz biorąc systemu oświetlenia.

System oświetleniowy sposobem na dekorację

britopNie przywidziało Ci się. Instalując odpowiednie lampy w mieszkaniu możesz przyciągnąć uwagę kobiet. Nic nie robi tak dobrego wrażenia na płci pięknej jak intrygujące lokum.

Często jest tak, że kobieta potrzebuje stabilizacji, poczucia bezpieczeństwa. Kiedy zauważy, w jaki sposób dbasz o siebie i własny dobytek, jest Twoja. Musisz tylko wykorzystać odpowiednie elementy, podłączyć je we właściwy sposób i wybrać elementy wnętrza, które zechcesz podkreślić przy pomocy światła.

Na rynku dostępne są różne rozwiązania. Możesz zainstalować oprawy kryształowe marki Britop jeśli Twój salon urządzony jest w minimalistyczny i elegancki sposób. Firma ta oferuje także szereg innego rodzaju opraw. dlatego szukając odpowiedniej lampy nie będziesz w impasie.

System U-Rail jako alternatywa dla żyrandoli

u-rail

Obecnie na rynku spore sukcesy święci system szynowy U-Rail. Jest to oświetlenie, instalowanie pod sufitem. Wymaga wykorzystania tak zwanych szyn i reflektorów. Często mogłeś widzieć takie coś w filmach lub w muzeach. Jest to dość efektywny sposób na rozjaśnienie wnętrza i podkreślenie poszczególnych jego elementów.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że reflektory systemu szynowego emitują nieco słabsze światło, przez co wykorzystanie niewielkiej liczby źródeł może sprawić, iż wnętrze będzie nieco ciemne. Dlatego musielibyście rozsądnie rozlokować poszczególne szyny, lub dołączyć do systemu jakieś oświetlenie punktowe w suficie, bądź kinkiety na ścianach.

Efekt?

Musisz zobaczyć sam. Ale wyobraź sobie minę swojej wybranki, kiedy wchodzi do takiego pokoju. Pomyśl też o podłączeniu do całej instalacji ściemniaczy na pilota. Dzięki temu będziesz mógł sterować światłem z kanapy, jednocześnie obejmując ukochaną. Bo wolisz zajmować się nią, czy wyłącznikiem?

Macie jakieś swoje rozwiązania w temacie oświetlenia mieszkań? Może podzielicie się w komentarzach Waszymi pomysłami na rozjaśnianie wnętrz?

Autor

Redaktor

Pracownik branży oświetleniowej, fan ekologii i troski o środowisko. Od jakiegoś czasu wdrażam się w tajniki systemów oświetleniowych i dzięki zdobytej wiedzy chciałbym pomóc ludziom w doborze odpowiednich lamp.